A Limagrain Europe a világ negyedik legnagyobb vetőmag vállalata. Termékeit 50 országban értékesíti 20 leányvállalata és számos forgalmazója révén. Európában vezető pozíciót tölt be búza, kukorica- és állati takarmányozás területén, továbbá az LG márka kiemelkedő szerepet játszik a napraforgó piacon is.

A Limagrain cégcsoport magyar leányvállalata új munkatársat keres

Szántóföldi agronómus

munkakörbe, mezőhegyesi irodájába.

Feladatok:

  • Elsősorban magyarországi és esetenként más közép-európai országokban történő vetőmag termeltetési folyamatok menedzselése
  • Termelési jelentések és rendszeres riportok készítése a magyarországi és a francia vezetőségnek
  • Szoros együttműködés a partnerekkel, termelőkkel és a helyi hatóságokkal
  • Kutató csapat munkájának támogatása
  • Raktárok állapotának rendszeres felülvizsgálata
  • Napi jelentés a termelési vezető felé

Kínálunk:

  • Hosszú távú munkavégzést és karrierlehetőséget egy nemzetközi vetőmag vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Igazán összetartó csapat
  • Figyelünk a fejlődési és egyéb szakmai igényekre

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns agrár szaktudás
  • Mezőgazdaság területén szerzett több éves tapasztalat
  • Angol min. középfok
  • Jogosítvány
  • Rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség
  • Extrovertált személyiség
  • Nyitott és hatékony kommunikációs képesség

Előny:

  • Francia nyelvtudás

Budaörs
Pest
Csongrád
Győr-Moson-Sopron
Vas
Veszprém
Bács-Kiskun
Zala
Somogy
Tolna
Baranya
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 12.01.2021