Elvárások:

  • Osztatlan képzésben szerzett vagy MSC közgazdász végzettség (pénzügy-számvitel szak), valamint mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Min. 10 év szakmai és ebből legalább 5 év vezetői tapasztalat számviteli területen, továbbá jártasság adózásban, esetleg kontrolling tapasztalat
  • Gyakorlat orientált vezetői attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP vagy valamely más vállalatirányítási rendszer)
  • Precizitás és rendszerszemlélet, proaktivitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Adótanácsadói, könyvvizsgálói végzettség
  • Építőiparban vagy szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A szervezet pénzügyi műveleteinek irányítása, tervezése, elemzése és ellenőrzése, jogszabályi megfelelés biztosítása
  • A számviteli és adózási terület szakmai irányítása
  • Éves beszámoló, mérleg elkészítése és ellenőrzése
  • Közreműködés a hatósági ellenőrzésekben, könyvvizsgálatban
  • Részt vesz a társaság működéséhez, hatékony gazdálkodásához, valamint fejlesztésekhez szükséges tervek összeállításában, folyamatok ellenőrzésében, fejlesztésében
  • Folyamatosan aktualizálja az elkészített tervek számviteli szervezethez tartozó részeit a megváltozott körülményeknek megfelelően
  • Szorosan együttműködik a kontrolling szervezettel a vállalat gazdálkodásának kérdéseiben, adatszolgáltatások esetében
  • Javaslatot tesz a hatáskörébe tartozó tevékenységekkel kapcsolatos szabályzatok, utasítások, informatikai rendszerek módosítására, fejlesztésére
  • Munkatársai szakmai kompetenciáit tudatosan fejleszti, hatékony kommunikációt folytat a szervezeten belül

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Premizálás, cafeteria, vállalati autó
  • Stabil tulajdonosi és piaci háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai képzések és vezetői tréningek

A munkavégzés helye:

Szeged

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Számviteli vezető - Szeged

Szeged
Csongrád
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 22.09.2020