SZÁMVITELI VEZETŐ

Főbb feladatok:

  • a cégcsoport adózással kapcsolatos tevékenységének ellátása
  • konszolidációs adatszolgáltatás a külföldi tulajdonosok felé
  • a havi zárásokhoz kapcsolódó ellenőrzések, egyeztetések koordinálása, végzése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal

Elvárások:

  • 3 - 5 éves szakmai gyakorlat
  • angol nyelvtudás kommunikációs szinten, szakmai nyelvtudással
  • legalább főiskolai végzettség és adótanácsadói képesítés
  • megbízható, pontos munkavégzés

Előny:

  • mezőgazdaságban, élelmiszeriparban szerzett gyakorlat,
  • Debrecen városi lakhely

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • változatos, kihívásokkal teli mozgalmas feladatok
  • szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rendszerünkön keresztül.

Hajdú-Bihar
Full time

Published on 02.02.2021