Számviteli ügyintéző munkatársat keresünk

Szereted a számok világát?

Légy részese partnerünk közös sikereiknek és csatlakozz hozzájuk!

Büszkék arra, hogy a 23 éve alapított vállalat most már nem csak az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Somogy megyében, de aktívan jelen van a bútor és napelem kereskedelemben is, folyamatosan bővülő sajátosságokkal és egyediségekkel, mint például az egész országban egyedi tető bemutató mintaparkuk vagy tetőszerkezet gyártó gépsoruk.

Számukra a legfontosabb: Vásárlóik bizalma és elégedettsége.

Megbízható, stabilan fejlődő cégük keresi Számviteli ügyintéző munkakörbe a pályázók jelentkezését.

Főbb feladatok, munkák:

  • Leendő munkatársaik bértámogatásainak ügyintézése
  • Meglévő munkatársaik bérszámfejtése a könyvelő programban
  • Egyéb munkaüggyel kapcsolatos feladatok
  • Szállítói és Vevői számláik adminisztrációja, illetve könyvelésre való feladása
  • Adatszolgáltatások készítése
  • Pénzüggyel kapcsolatos további adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügy és számviteli és/vagy TB és bérügyintéző végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 éves tapasztalattal rendelkezel a pénzügy területén
  • Szeretnél egy jó hangulatú, fiatalos csapat tagja lenni
  • Jó kommunikációs képességek birtokában állsz
  • Szorgalmasan és pontosan dolgozol
  • Megbízhatóság és kötelességtudat jellemez téged

Előnyök:

  • Számfejtettél már RLB programban
  • Ismered a Microsoft és Google Suite csomagokat
  • Mérlegképes könyvelői végzettséged van

Amit nyújtunk:

  • Cégük még most a járvány idején is stabil lábakon áll, megbízható, így hosszútávra biztosít neked munkalehetőséget
  • Fix műszakos munkaidő, családias légkör és egy fiatal és dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelmet biztosít neked
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődést biztosít neked

Kaposvár
Full time

Published on 16.06.2021