Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Számviteli ellenőrzési szakértő

pozícióba.

A Hagyatéki Ügyek Osztálya, Számviteli ellenőrzési pozícióba keres precíz és segítőkész munkatársat. Az osztály főbb feladatai közé tartozik az elhunyt ügyfeleink örököseinek hatékony, gyors és színvonalas kiszolgálása a számlakezelési feladatoktól az örökösödési eljárások megismeréséig.

Főbb feladatok:

  • elhunyt ügyfeleink örököseinek hatékony, gyors és színvonalas kiszolgálása
  • hagyatéki ügyekkel kapcsolatos számlakezelési feladatok elvégzése,
  • hagyatékátadó végzések értelmezése,
  • örökösök részére kifizethető összeg meghatározása,
  • levelezés örökösökkel,
  • fiókkal való telefonos és írásbeli kapcsolattartás,
  • bankon belüli és bankon kívüli hatósági adatszolgáltatási kötelezettségek elkészítése.

Akit keresünk:

  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képességet,
  • nagyfokú szakmai igényességet, precizitást, pontosságot,
  • képességet és hajlandóságot a folyamatos tanulásra
  • teljesítményorientáltságot,
  • készséget az önálló és a csoportos munkavégzéshez,
  • együttműködő attitűdöt.

Előny:

  • hagyatéki ügyekben szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség
  • OTP termék- és folyamatismeret,
  • angol és/vagy a német nyelv írásbeli ismerete,
  • SAP felhasználói szintű kezelési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • az ország legnagyobb, dinamikusan fejlődő bankjában egy stabil, lendületes csapat tagja lehetsz,
  • támogató, emberközpontú vezetői légkör
  • sokrétű, érdekes feladat
  • stabil tulajdonosi háttér
  • vonzó juttatási csomag, színvonalas és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-03-12