SZÁMVITELI ADÓZÁSI SZAKÉRTŐ

FELADATOK:

  • Könyvelő munkatársak szakmai támogatása, munkájuk koordinálása, ellenőrzése, a bizonylati fegyelem betartatása;
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása,
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenések kezelése
  • Naprakész főkönyvi és analitikus könyvelés, analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Elhatárolások, átértékelések, havi, negyedéves és éves zárások, mérlegbeszámolók elkészítése
  • Adóbevallások, adókalkulációk és minden más időszaki bevallás, statisztikai és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • A könyvvizsgálatok előkészítése, adatok szolgáltatása;
  • Jogszabályok figyelemmel követése és alkalmazása;
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • Számlázás, egyéb adminisztrációs feladatok irányítása
  • Számviteli politika, kapcsolódó szabályzatok karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel, közgazdaság)
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat
  • ÁNYK és Cégkapu, KSH adatszolgáltatás ismerete
  • Magasszintű Ms Office ismeret, elsődlegesen excel és word ismeret
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes körű szakmai támogatás,
  • Folyamatos továbbképzések
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Juttatási csomag
  • Modern környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nyíregyháza

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszésedet, rendszerünkön keresztül jelentkezz a pozícióra, frissített  önéletrajzoddal!

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time

Published on 27.01.2021