Similar jobs like this one

Az OTP Bank Nyrt.

Tabi Fiókjába
részmunkaidős

Számlavezető munkatársat keres

Feladatok:

  • Bank- és Bankcsoport termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Számlavezetési feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós műveletek lebonyolítás
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Alapfokú nyelvvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság, szervezőkészség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Pénzintézeti, pénzkezelési gyakorlat
  • Értékpapír ügyintézői jogi vizsga
  • Valutapénztárosi vizsga

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Fényképes pályázatát 2020. szeptember 30-ig a bérigény megjelölésével a Jelentkezem” gombra kattintva elektronikusan juttathatja el nekünk.

Számlavezető munkatárs (Tabi)

Tab, 8660 Magyarország
Somogy
Part time
no work experience required
Secondary school

Published on 17.10.2020