Számlaképes könyvelő

Az MAN Truck & Bus SE egyike Európa vezető haszongépjámű-gyártóinak és szállítási megoldásokat nyújtó vállalatainak. Termékportfóliója magába foglalja a kis-és nagyteherjárművek, autóbuszok, dízel és gázmotorok, valamint a személy-, és áruszállításhoz kapcsolódó szolgáltatásokat. Célunk, hogy napról napra leküzdjük határainkat, és folyamatosan fejlesszük technológiailag úttörő termékeinket. Tisztelet, csapatszellem, eltökéltség, ügyfélközpontúság és becsületesség – ezek azok a vállalati értékek, amelyeket dolgozóink az MAN-nél megtapasztalhatnak.

A MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft Dunaharaszti telephelyére

Számlaképes könyvelőt

keres

Milyen feladatok várnak rád?

  • Tárgyi eszköz könyvelése
  • Főkönyvi könyvelés
  • KSH adatszolgáltatás
  • Szállítói levelek könyvelése
  • Társosztályoknak szakmai tanácsadás

Az ideális jelöltnek rendelkeznie kell az alábbiakkal:

  • Szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • SAP ismeretek (előny)
  • Magabiztos excel ismeretek
  • Proaktív, problémamegoldó gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Cserébe biztosítunk számodra:

  • Modern munkakörnyezetet
  • Stabil háttért
  • Szakmai fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Fényképes önéletrajz és rövid motivációs levél megküldésével (a Tárgyban "Könyvelő " jeligével), illetve bérigény megjelölésével várjuk!
Jelentkezését bizalmasan kezeljük!

Dunaharaszti, 2330 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 21.06.2020