Szállodaigazgató

A polgáron elhelyezkedő 4 csillagos Outlet Hotel keres a szálloda élére kimagasló szakmai képességekkel és szállodaipari tapasztalattal rendelkező Szállodaigazgatót.

Főbb feladatok, munkák:

  • A szálloda gazdaságos és színvonalas üzemeltetése, koordinálása, felelősségteljes irányítása
  • A szálloda értékesítési tevékenységének irányítása
  • A szálloda forgalmának növelése, piaci igények nyomon követése
  • A szálloda kiemelt üzleti partnereivel folyamatos kapcsolattartás
  • Rendszeres adatszolgáltatás a tulajdonos részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, további idegen nyelv ismerete előny
  • Minimum 3-5 év vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség
  • Gazdasági szemlélet, üzleti gondolkodásmód
  • Precizitás
  • Folyamatos terhelhetőség
  • B kategóriás vezetői engedély

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Polgár, 4090 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 19.06.2020