Északkelet-Magyarország egyik gyönyörű négycsillagos szállodája keresi 25 fős csapatának élére új munkatársát

Szállodaigazgató

munkakörbe.

Feladatok:

  • a szálloda teljes körű üzemeltetése (a szálloda üzemelésének megszervezése, koordinálása, a szálloda szervezeti egységeinek összehangolása)
  • a szálloda tevékenységének optimalizálása, a hatékonyság növelése
  • éves és stratégiai tervek kialakítása és végrehajtása
  • adottságaihoz igazított értékesítési stratégia alakítása, majd megvalósítása
  • a kért kimutatások, statisztikák határidőre való elkészítése

Elvárások:

  • folyékony angol nyelvtudás
  • vezetői tapasztalat vendéglátás területén
  • tapasztalat vendéglátással kapcsolatos értékesítésben / értékesítői szemlélet
  • rugalmasság
  • kihívásokhoz való pozitív hozzáállás

Előnyként értékeljük:

  • borvilág ismerete, sommelier végzettség
  • több idegen nyelv ismerete
  • felsőfokú végzettség

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes bérezés
  • több szintes teljesítmény alapú célprémium
  • kötetlen munkarend
  • ideiglenes vagy állandó szállás biztosítása igény szerint
  • bejárási és utazási támogatás
  • kedvezményes dolgozói ebéd
  • mesés munkakörnyezet

Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
More than 5 years
Secondary school

Published on 06.07.2020