Szállítmányozási ügyintéző

Kedves Szállítmányozási Ügyintéző Jelölt! Jól ismered a fuvarszervezési folyamatokat? Kiválóan kommunikálsz angolul? Szeretnél nyugodt munkakörnyezetben dolgozni? Ha a fenti kérdésekre a válaszod igen, akkor jelentkezz partnercégünkhöz, mint

Amit biztosan tudni szeretnél a feladatokról:
• Fuvarszervezés
• Fuvarok nyomon követése, optimalizálása
• Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és a gépjármű vezetőkkel
• Megbízások rögzítése, engedélyek igénylése, adminisztrálása

Téged várunk, ha:
• Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban, írásban
• Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
• Minimum 1 éves szakmai tapasztalatod van logisztikai területen
• Számítógépes ismereteid magabiztosak MS Office (Excel)

Amit ajánlunk:
• Nyugodt környezetben való munkavégzés
• Korrekt versenyképes fizetés
• Home Office lehetőség
• Tapasztalt kollégákkal és partnerekkel dolgozhatsz együtt

Munkavégzés helye:

• Budapest I. kerület

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva!
Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Budapest
Pest
Budapest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 19.02.2021