SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Nagyon jól oldod meg a problémákat?

Szeretsz az ügyfelekkel foglalkozni?

Úgy érzed meg állnád a helyed, mint csoportvezető?

Akkor ez a TE lehetőséged!

Fő feladat: egy kiemelt partner minőségi, proaktív, teljeskörű kiszolgálása, folyamatok menedzselése

Feladatok:

  • Kiemelt megbízó export szállítmányozási feladataival kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • Problémák kezelése
  • Riportok készítése
  • Részvétel a heti operációs meetingeken
  • Folyamatok folyamatos monitorozása, javító intézkedések kidolgozása
  • Kapcsolattartás a Schenker partnerekkel
  • A csapatba tartozó 2 fő munkavállalók munkájának segítése, irányítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség (preferáltan felsőfokú végzettség)
  • Legalább 3 év tapasztalat szállítmányozás, gyűjtőszállítmányozás területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Kiváló szervező képesség

Előny:

  • Olasz nyelv ismerete

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Kiváló munkahelyi légkör, remek csapat, modern irodai környezet
  • Tréningek, képzések biztosítása a munkavállalóknak
  • Karrier lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Munkaidő:

  • H-P 8 - 16:20, (ebédidővel, rugalmas munkakezdéssel)

Jelentkezéséhez küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!

Fejér
Full time

Published on 20.11.2020