Szállítmányozási ügyintéző

Feladatok:

  • Támogatja a fuvarszervező és könyvelési csoport munkáját
  • Export és import szállítmányok dokumentumainak átfogó kezelése
  • Teljes körű EKÁER ügyintézés
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és az alvállalkozókkal
  • Általános irodai feladatok elvégzése
  • Kimutatások készítése
  • Postai ügyintézés
  • Számlázás

Elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Biztos számítógépes és MS Office ismeretek
  • Precíz, proaktív munkavégzés
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési képességgel rendelkezik

Előny:

  • Logisztikai/szállítmányozási szakirányú végzettség
  • A szállítmányozás területén szerzett min. 1-3 éves tapasztalat előny, de nem feltétel
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, magyar tulajdonú, rendkívül dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégnél
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali munkakezdés
  • Munkába járás támogatása
  • Céges telefon

A pályázatokat bérigény megjelölésével kérjük megküldeni.

Székesfehérvár
Fejér
Full time
no work experience required
High school

Published on 27.08.2020