Szállásos gyártósori álláslehetőség Csehországban!

  • Gyártósori munkavégzés
  • Dobozok hajtása, ragasztása, csomagolási feladatok
  • Minőségi ellenőrzési feladatok

Elvárások / Requirements

  • Legalább 8 általános végzettség
  • 12 órás műszakos munkavégzés (2 nap nappal 7:00-19:00, 2 nap éjszaka 19:00-7:00, 4 nap pihenő)
  • Éjszakai munkavégzés
  • Jó kézügyesség és éleslátás
  • Monotonitás tűrése és precíz munkavégzés
  • Álló munkavégzés vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

  • Kiemelkedő bérezés
  • Azonnali munkakezdés
  • Klimatizált környezet
  • Ingyenes céges buszjáratok a munkába járáshoz
  • 15 ledolgozott műszak után egy plusz juttatás a cég részéről
  • Étkezés támogatása, minőségi éttermi környezetben
  • Támogatott vásárlás a cég saját üzletében
  • Céges rendezvényközpont használata a dolgozók és hozzátartozóik részére

Jelentkezés a "jelentkezem" gombra kattintva, vagy érdeklődni a +3676504735 számon!

Kecskemét
Full time

Published on 21.10.2020