Szakterületi mérnök

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
FEJLESZTÉSTERVEZÉSI ÉS -IRÁNYÍTÁSI OSZTÁLY
BERUHÁZÁSI CSOPORTJA

SZAKTERÜLETI MÉRNÖK
MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

FŐBB FELADATOK

  • Társaságunk gondozásában megvalósuló beruházási, felújítási és pótlási projektek előkészítésének, lebonyolításának és utóellenőrzésének lefolytatása;
  • beruházások koordinálása;
  • fejlesztési tervek (GFT) készítése, összeállítása, koordinálása;
  • önkormányzati víziközműveken jelentkező műszaki fejlesztési és tárgyi eszköz igények beszerzésének lebonyolítása, dokumentálása.

FELTÉTELEK

  • szakirányú felsőfokú végzettség, építőmérnök végzettség (előny: közmű szakirány), gépészmérnök végzettség
  • MS Office magas szintű alkalmazása
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • műszaki ellenőri képzettség  (ME-VZ)
  • SAP, Terc, VIP ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Siófok

Jelentkezni 2020. január 31-ig lehet.

Siófok
Somogy
Full time, Apprenticeships
no work experience required

Published on 20.02.2021