Szakterületi mérnök

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Fejlesztéstervezési és Irányítási Osztálya

SZAKTERÜLETI MÉRNÖK

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Beruházási és felújítási, pótlási projektek előkészítésének, lebonyolításának és utóellenőrzésének lefolytatása;
  • Műszaki ellenőri feladatok ellátása;
  • Építési napló teljes körű vezetése;
  • Fejlesztési tervek készítése, összeállítása;
  • Önkormányzati műveken jelentkező műszaki fejlesztési igények és tárgyi eszköz beszerzésének lebonyolítása, dokumentálása.

FELTÉTELEK:

  • Építőmérnök (közmű szakirány), gépészmérnök végzettség
  • SAP ismeret
  • Számítógépes ismeretek magas szintű alkalmazása (MS Office)
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • Műszaki ellenőri végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Családbarát munkahely
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Karrier lehetőség az ország legnagyobb víziközmű társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Siófok

Jelentkezni 2020. február 27-ig lehet a Jelentkezés gombra kattintva.

Siófok
Somogy
Full time
no work experience required

Published on 02.03.2020