Szakoktató, gyakorlati oktató

A Vámosgép Gép- és Acélszerkezetgyártó Kft. (4287 Vámospércs, Bagaméri út 5.) a hamarosan átadásra kerülő oktatási központjába az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat:

(forgácsolási terület)

Feladatok:

  • A vállalatnál folyó szakképzési folyamat támogatása és a lebonyolításában való aktív közreműködés.
  • Gépi forgácsoló, Gépi és CNC forgácsoló, Gépgyártástechnológiai technikus szakmák (elméleti és gyakorlati) oktatásának biztosítása.
  • A szakképzésben részt vevő tanulókkal kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése.
  • Belső szakmai képzések, feladatok támogatása, ellátása.

Feltételek:

  • a fenti szakmák valamelyikének megfelelő középfokú szakképzettség és legalább ötéves szakirányú szakmai gyakorlat, VAGY szakirányú felsőfokú szakképzettség és legalább kétéves szakirányú szakmai gyakorlat;
  • kézi és gépi forgácsolási szakmai elméleti és gyakorlati ismeretek;
  • CNC forgácsolási és gyártástechnológiai szakmai elméleti és gyakorlati ismeretek;
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség.

Egyéb elvárások:

  • precizitás, megbízhatóság, kreativitás;
  • igény a minőségi munkavégzésre;
  • MS Office jártasság;
  • nagyfokú önállóság, szabálykövető magatartás;
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • étkezési hozzájárulás (EDENRED vagy SZÉP Kártya);
  • önkéntes pénztári hozzájárulás;
  • bejárási támogatás;
  • hosszú távú munkalehetőség, megbízható, biztos munkahely.

Előny, ha a jelentkező:

  • oktatásban szerzett tapasztalattal rendelkezik, vagy
  • kamarai gyakorlati oktatói vizsgával rendelkezik, vagy
  • mestervizsgával rendelkezik.

A jelentkezéshez benyújtandó iratok, igazolások:

  • a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata;
  • önéletrajz;
  • erkölcsi bizonyítvány (vagy annak igénylését igazoló dokumentum).

  • elektronikus úton e-mail címen, vagy
  • telefonon.

Vámospércs, 4287 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 12.12.2020