Szakaszmérnök - pályás szakterületre (Dombóvár)

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Szakaszmérnök - pályás szakterületre
munkatársat keresünk

Feladatok

  • komplex értékelések és minősítések készítése, az elemzések elvégzését követően javaslattétel az elkövetkezendő intézkedésekre
  • éves és gördülő műszaki tervek összeállítása valamint tervjavaslatok készítése beruházási, üzemeltetési, karbantartási munkákra, a műszaki dokumentáció és technológia módosítására
  • anyagszükséglet, szükséges erőforrások tervezése.
  • területén közreműködik a beruházási, felújítási és karbantartási munkák átadás-átvételi eljárásaiban, műszaki vizsgálatokat, méréseket végez.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség -építőmérnök, közlekedés építő mérnök, valamint szerkezetépítő mérnök diploma
  • orvosi alkalmasság
  • a munkakör betöltéséhez szükséges egyéb végzettségek megszerzéséhez képzést biztosítunk

Előnyt jelent

  • felsőfokú szakirányú vasúti szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (Pálya) vizsga

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely

kiszámítható munkaidő és jövedelem

  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Dombóvár

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Csetneki Beáta +36 (30) 843 6286

2020. február 14.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Dombóvár, 7200 Magyarország
Tolna
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-28