Szakaszmérnök (Budapest)

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a biztosítóberendezési szakterület időszakos és eseti vizsgálatait, méréseit felügyeleti és karbantartási munkáit tervezi, előkészíti, végrehajtja, vagy a végrehajtást irányítja, illetve felügyeli
  • megszervezi, ellátja, illetve folyamatosan ellenőrzi a területéhez rendelt szakaszok tevékenységének szakmai felügyeletét, intézkedéseket tesz az eltérések korrigálására
  • komplex értékeléseket és minősítéseket készít a főnökségvezető részére a kiszámítható szolgáltatási színvonal nyújtása érdekében
  • részt vesz a diagnosztikai mérésekben, azok dokumentálásában, a mérési eredmények kiértékelésében és elemzésében
  • szakterületét érintő hiba- és zavarelhárítási tevékenységet nyomon követi és utó ellenőrzi. Jelentős forgalmi zavartatással járó meghibásodások esetén részt vesz a zavarelhárítási tevékenységben
  • közreműködik a rendkívüli események és balesetek elhárításában, vizsgálatában, valamint a kárelhárításban
  • ellenőrzi a dokumentációs rendszerek működtetését, a műszaki nyilvántartások állapotát
  • részt vesz a szakterületét (működési területét) érintő bejárásokon, ellenőrzéseken (munka-, tűz-, vagyon, stb.) , képviseli a főnökséget

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma (biztonságtechnikai mérnök

közlekedésmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)

  • felsőfokú vasúti szakvizsga,
  • 19/2011. NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (biztosítóberendezési szakszolgálat)
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása

Munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Rácz Anett Réka +36 (30) 395 7087
2020. július 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 30.06.2020