A Cvonline.hu partnere a négycsillagos tarcali kastélyszálló

Szakács munkatársat

keres!

Feladatok:

  • Különböző ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása
  • A meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
  • Segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Gyakorlatias, határozott személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőképesség
  • Pontos és precíz munkavégzés.
  • Megbízhatóság, önállóság.
  • Vendégközpontú szemlélet.
  • Ápolt és magabiztos megjelenés.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos hátterű munkalehetőség biztosítunk.
  • Megbecsülve és tisztelve érzed magad a munkahelyen.
  • Versenyképes fizetéssel jutalmazzuk munkádat.
  • Havi bónuszok: SZÉP-kártya, borravaló
  • Ha hibázol munkád során, akkor nincs büntetés csak a jutalom elmaradása.
  • Amennyiben nem vagy helybéli, bejárási támogatással járulunk hozzá a munkába járásodhoz.
  • Kedvezményes személyzeti étkezést biztosítunk.
  • Családias környezetben, fiatal, lendületes csapatban dolgozhatsz.
  • Folyamatosan támogatunk, elismerünk és segítünk a fejlődésben, hogy tökéletesen végezhesd a munkád.

Szakács

Tarcal, 3915 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 23.02.2021