Szakács

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon.

Szakács

munkatársat keresünk Gyöngyöshalászon található gyári éttermünkbe

Feladatok:

  • Az ételeket a szükséges minőségben és mennyiségben szakszerűen elkészíti, minőséget folyamatosan ellenőrzi
  • Ételek tálalása
  • Közreműködés a konyha zavartalan működésének biztosításában,
  • Konyhalányok, konyhához tartozó személyzet koordinálása
  • Rendszeres/időszakos leltározásban aktív közreműködés
  • Vendégek visszajelzéseinek követése és továbbítása az üzletvezető felé
  • A munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Önálló munkavégzés a termelési területen

Elvárások:

  • Szakács szakiskola vagy szakközépiskolai végzettség, pályakezdő jelentkezését is várjuk
  • Vevőorientált, innovatív személyiség
  • Kreativitás, újszerű szakmai látásmód, kezdeményező gondolkodás
  • Felelőségteljes, önálló személyiség

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • bejelentett munkaviszony
  • hosszú távú munkavégzés

Munkaidő: 8 órás bejelentett munkaviszony több műszakban, adott esetben hétvégi munkavégzéssel

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet, illetve a 0670/519-8030-as telefonszámon.

Szakács

Gyöngyöshalász, 3212 Magyarország
Heves
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 26.07.2020