Street food szakács

A SZEGA Foods 1994 óta része a magyar gasztro-kultúrának. Büszkék lehetünk egyedülálló szupermarketünkre a Budagyöngye Bevásárló központban -mely immár 12. alkalommal nyerte el a Best of Budapest címet- és tradicionális szakboltunkra a Fény utcai piacon. Sokszínűségünk az eredetvédett, akár több száz éves hagyománnyal és gyártástechnológiával rendelkező áruk nagy választékában és a szakszerű, kedves kiszolgálásban rejlik.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

II. kerületi gourmet szaküzletünk melegkonyhai részére steet food ételekben jártas szakácsot keresünk.

Nem a'la carte az étterem. Házias ételeinkről vagyunk kedveltek.

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű cég
  • bejelentett munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • változatos, heti 5 napos munkavégzés
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • fiatalos csapat, családias légkör

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hasonló pozícióban szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • 1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest
Pest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 19.06.2020