Swift üzemeltető

Feladatok

  • Unix / Linux alapú központi rendszerek és az azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Események monitorozása, és a felmerülő hibák javítása
  • Upgrade-k, migrációk, verzióváltások végrehajtása
  • Alkalmazások használatára vonatkozó változások folyamatos figyelemmel kisérése, dokumentálása
  • Nemzetközi pénzforgalmi területek IT támogatása
  • 2nd Level support feladatok ellátása bankcsoporti szinten
  • Kapcsolattartás az üzleti és különböző IT területekkel

Akit keresünk

  • Unix / Linux rendszerek ismerete
  • Adathálózati alapismeretek
  • Jó kommunikáció, és problémamegoldó képesség
  • Képesség az önálló és csapatmunkára
  • Jó angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Amit előnynek tartunk

  • Felsőfokú informatikai vagy pénzügyi szakirányú végzettség
  • Pénzintézeti gyakorlat
  • SWIFT rendszer ismeret
  • Több mint 3 év szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások
  • Három hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet

Munkavégzés helyszín: 1131. Budapest Babér utca 7.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 2020-01-03