Supply Chain Manager (nemzetközi gyártó vállalat)

Megbízónk, nagy autógyártó vállalatok, nemzetközi TIER1 beszállítója. Jelenleg a Supply chain Manager munkatársukat keressük, akinek az egyik fő feladata a minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése, hatékonyabbá tétele.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A beszerzés, gyártástervezés, raktározás és készletgazdálkodási tevékenységek irányítása, szervezése és ellenőrzése (30-35 fő), a vállalat egyik felsővezetőjeként
  • A megfelelő, biztonságos alapanyagkészlet biztosítása
  • Hatáskörébe tartozó beszerzési források felkutatása, szállítási szerződések előkészítése, nyilvántartások vezetése
  • Árképzéshez szükséges belső és külső információk beszerzése, feldolgozása, biztosítása
  • Készletgazdálkodási tervek betartása a szükséges intézkedések kiadása, feltételek biztosítása
  • A logisztikai, beszerzési, termeléstervezési folyamtok hatékonyságának növelése
  • Koordinálja és kezeli az eszkalációs folyamatokat
  • Folyamatfejlesztés, az ERP logisztikai rendszer folyamatos sztenderdizálása
  • Készletcsökkentési, optimalizálási projektek vezetése
  • Management által meghatározott célkitűzések, Logisztikai KPI számok és a hozzá tartozó tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
  • Beszerzési, logisztikai és szállítási költségek felügyelete és optimalizálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (termelés, gyártás, minőségügy, pénzügy)
  • Leltárra való éves felkészülés, lebonyolítás, biztosítás
  • Dönt a hatáskörébe tartozó munkáltatói jogokban
  • Riportálás a gyárigazgató felé

Ideális jelöltünk rendelkezik:

  • Felsőfokú (diploma) végzettség
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat logisztikai vagy SCM pozícióban
  • Termelő vállalati környezetben szerzett rutin
  • Folyamatok fejlesztésében szerzett ismeretek
  • Angol vagy német magabiztos nyelvhasználó szóban / írásban
  • Pro-aktív, kellően határozott, de támogató vezető

Amit kínálunk:

  • Fejlesztendő és kialakítandó folyamtok, amelyben viszontláthatja megoldásait
  • A vezetői szintnek megfelelő, megállapodás alapú juttatási csomag (alapfizetés + bónusz + cafeteria)
  • Saját használatú vállalati gépjármű
  • Felelősségteljes döntési jogkör
  • Vadonatúj gyártási környezet, technológia

Munkavégzés helye: Budapesttől 60 km észak-keleti irányban

Pest
Nógrád megye
Heves
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 10.05.2021