Supply chain intern - diákmunka

Dolgozz egy piacvezető cégnél!

Partnerünk csapatába keresi új, diák munkatársát

Supply chain intern

pozícióba!

A cégről:
Különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat.

Feladatok:

  • Supply Chain részleg támogatása, kereslet tervezésben és készletgazdálkodásban
  • Táblázatok összeállítása, kezelése
  • Riportok készítése
  • Részvétel optimalizációs projektekben

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • Magabiztos Excel tudás
  • Elemzési készségek
  • Lelkes, dinamikus hozzáállás
  • Érdeklődés a Supply Chain folyamatok iránt
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 18:00 között

Heti óraszám:
20 - 32 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fizetés:
Br. 1340 Ft/óra

Schönherz Iskolaszövetkezet
Budapest
Part time
no work experience required

Published on 28.02.2020