Similar jobs like this one

SUPPLIER QUALITY MANAGER (16-0949)
pozícióba.

Válsághelyzetben is növekedni képes elektronikai gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SUPPLIER QUALITY MANAGER

(16-0949)

pozícióba.

Feladatok:

  • 7-8 fő beosztott munkájának irányítása, a beszállító-fejlesztés támogatása,
  • A beszerzéssel történő együttműködés a beszállítói audit tervek kapcsán,
  • A beszállítókkal történő rendszeres kapcsolattartás; teljesítményük monitorozása és riportok előkészítése,
  • Együttműködés a beszállítókkal a termékek minőségének biztosítása, fejlesztése kapcsán; illetve az esetleges javító intézkedések koordinálása,
  • Oktatások tartása a munkatársak számára.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Beszállítói minőségügyi területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Több éves vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0949”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Fejér
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 08.10.2021