Similar jobs like this one

Supervisor (Beszerzés és Logisztika)

Mindegyik területen az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Adott területhez kapcsolódó folyamatok menedzselése és felügyelete
  • A területedhez tartozó csapat napi munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Aktív közreműködés a belső folyamatok és módszerek fejlesztésében
  • A kitűzött célszámok teljesítésének biztosítása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Riportok, elemzések készítése
  • Kapcsolattartás a külsős partnerekkel

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3-5 év csoportvezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (német nyelvtudás előny)
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó gondolkodásmód

Amit nyújtunk / Benefits

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Cafetéria
  • Részvétel egy új gyártóközeg beindításában
  • Céges, családi rendezvények
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés

Debrecen
Full time

Published on 06.05.2021