Stratégiai beszerző (Járműipar)

Megbízónk, Európa egyik jól ismert járműipari gyártója, amely több száz főt foglalkoztató vállalattal rendelkezik Magyarországon, Budapest déli vonzáskörzetében. Jelenleg bővülő csapatukba keressük új kollégájukat egy Stratégiai beszerző munkatárs személyében.

Feladatok:

  • beszállítók felkutatása és kiválasztása első beépítésű alkatrészek és szolgáltatások területén
  • beszállítók versenyeztetése
  • beszerzési árak és kondíciók letárgyalása beszállítókkal
  • általános beszerzési tevékenységek önálló irányítása, lebonyolítása, dokumentálása
  • költségcsökkentési intézkedések bevezetése
  • együttműködés a kapcsolódó területekkel és más gyáregységekkel
  • folyamatok, termékek, költségek folyamatos optimalizálása
  • diszpozíciós feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év beszerzésében szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás, angol nyelvismeret előny
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gyártó cégnél / autóiparban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megállapodás szerinti munkabér + 13. 14. havi fizetés + cafeteria + bejárási támogatás
  • Nemzetközi nagyvállalati stabilitás, de családias hangulat, ahol az ember értéket képvisel

Munkavégzés helye: Budapest déli vonzáskörzete

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor
Master

Published on 02.07.2021