Stratégiai beszerző

Vállalatunk Magyarország építőipari termékgyártásának egyik meghatározó cége, amely több milliárdos forgalmával és meghatározó piaci részesedésével egy jól ismert szereplő.  Több gyárral és további gyártói kapacitásbővítéssel kívánjuk a növekvő piaci igényeket kielégíteni. Jelenleg a logisztikai csapat erősítésére keressük stratégiai beszerző munkatársat.

FŐBB FELADATOK:

  • Beszerzési stratégia kialakítása, végrehajtása
  • Beszerzési projektek menedzselése (termelési alapanyagok és egyéb anyagok / szolgáltatások pl. szállítmányozás, stb.)
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítók teljesítményének értékelése
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása
  • Aktív részvétel az NPI projektekben
  • Költségcsökkentési folyamatok támogatása
  • A beszerzés napi, operatív működtetése
  • Megrendelések küldése, visszaigazolások kezelése
  • Beszállítók kiválasztása termékspecifikáció alapján is
  • Határidőre történő beszállítások menedzselése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség, de előnyt jelent a felsőfokú
  • 2-3 éves stratégiai beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office, de különösen az Excel erős ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Szakmai kihívás és fejlődés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Veszprém-megye

Veszprém
Full time
2 years
High school

Published on 25.09.2020