Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI BESZERZŐ
(16-0094)

pozícióba.

Feladatok:

  • Stratégiai és operatív beszerzési feladatok ellátása,
  • Beszerzési eljárások előkészítése, tendereztetése,
  • Tárgyalások, szerződéskötések, megrendelések bonyolítása,
  • Beszerzési folyamatok teljes körű dokumentálása,
  • Beszerzési folyamatok támogatása, adminisztrálása.

Elvárások:

  • Stratégiai beszerzésben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Előny: aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0094”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ (16-0094)

Budapest
Pest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 27.08.2020