Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari partnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI BESZERZŐ
(16-0077)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új beszállítók felkutatása,
  • Beszállítók versenyeztetése, kiválasztása,
  • Ártárgyalások megvalósítása,
  • Szerződéskötés,
  • Beszállítók teljesítményének nyomon követése,
  • Beszállítók értékelése,
  • Költségcsökkentő akciók végig vitele,
  • SAP vállalatirányítási rendszer használata.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: gazdasági diploma),
  • Beszerzésben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Az autóipari háttér előnyt jelent,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0077”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ (16-0077)

Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Fejér
Komárom-Esztergom
Full time
2 years
Bachelor

Published on 14.08.2020