STRATÉGIAI BESZERZŐ (15-9799)

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI BESZERZŐ
(15-9799)

pozícióba.

Feladatok:

  • Elsősorban indirekt szolgáltatások, másodsorban direkt anyagok beszerzéséhez kapcsolódó feladatok ellátása,
  • Költségcsökkentési lehetőségek feltárása,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Ártárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása,
  • Együttműködés a külföldi központi beszerzéssel.

Elvárások:

  • Stratégiai beszerzésben szerzett néhány éves tapasztalat.
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a 15-9799-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
2 years

Published on 2020-02-27