Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Stratégiai beszerzési szakértő

Feladatok

  • Részvétel IT alkalmazás fejlesztés, üzemeltetés és infrastruktúra területekhez kapcsolódó termékek/szolgáltatások beszerzési stratégiájának kialakításában és végrehajtásában
  • Versenyeztetés, tenderek végrehajtása, meglévő beszerzési eljárások optimalizálása, a Bank számára előnyös, költségtakarékos megoldások biztosítása Meglévő szerződések felülvizsgálata, újratárgyalása, szerződésmenedzsment
  • Megtakarítások realizálása
  • Proaktív beszerzés megvalósítása igénylői és szállítói oldalon egyaránt
  • Dokumentációk készítése, szabályozás

Amit keresünk

  • IT Stratégiai beszerzői munkakörben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalatot
  • Műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással bír
  • Birtokában van különféle tárgyalási és kommunikációs készségeknek
  • Önállóság, jó projektvezetői képességek, határozottság, kollaborációs képesség, ügyfél orientáltság
  • Döntéshozatali és felelősségvállalási képességtől sem riad el
  • Pontosság, alaposság, proaktivitás jellemzi
  • Lelkiismeretes, megbízható munkavégzés, eredmény és megoldás orientált hozzáállás

Előnyt jelent

  • Pénzügyi szektorban szerzett beszerzési munkatapasztalat
  • Logisztikai/külkereskedelmi felsőfokú végzettség
  • Releváns projektvezetési tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Jártasság Integrált vállalatirányítási rendszerek (SAP/Oracle, stb.) beszerzési moduljaiban
  • Vendor menedzsment területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Babér u. 9.

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 18.10.2020