Stancoló

Európa egyik piacvezető, légtechnikai rendszer elemeket gyártó cégének leányvállalata hosszú távú céljai megvalósításához törökbálinti üzemébe csapatjátékost keres

STANCOLÓ

munkakörbe, tapasztalt és kezdő kollégák jelentkezést is várjuk.

Feladatok:

  • CNC vezérlésű, Amada és Trumpf-rendszerű stancológépek kezelése
  • beavatkozás a munkafolyamatokba (program és szerszámkorrekciók elvégzése)
  • különböző méretű vékony lemezek megmunkálása
  • műszaki rajz olvasás, mérési technikák használata
  • együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • nagyfokú precizitás
  • lelkiismeretes munkavégzés, lojalitás

Előnyt jelent

  • szakirányú végzettség, vagy 3-5 év szakmai tapasztalat
  • kettő alkalmanként, három műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • felelősség teljes munkakör
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség egy jó hangulatú csapatban,
  • kiemelkedő körülmények
  • utazás támogatás
  • tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Pályázóktól, fényképes szakmai önéletrajzot, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Stancoló

Törökbálint, 2045 Magyarország
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 19.05.2022