SQA munkatárs - Veszprém

Kettős munkakör, melyben a bejövő áru ellenőri feladatok vannak túlsúlyban.

Bejövő áru ellenőri feladatok:

  • Beérkező áru ellenőrzése
  • Hiba- és hiányossági jelentések elkészítése
  • Mérési eredmények rögzítése, jelentési kötelezettség
  • Labor mérőeszközök és mérőgépek használata, állapotuk felügyelete
  • A termékeket kísérő ellenőrzések támogatása
  • Első- és utolsó darabok ellenőrzése, dokumentáció elkészítése

SQA munkatársi feladatok:

  • Beszállítói első minták kiértékelése
  • Prezentációk, minőségügyi jelentések készítése
  • Jelentések készítése az első mintavételi tesztekről
  • Különleges engedélyezések előkészítése
  • Egyéb adminisztratív háttérmunka és dokumentáció a beszállítói
  • Minőségbiztosítási csapat számára

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Műszaki rajz elemzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Német vagy angol nyelvtudás

Előnyök:

Roncsolásos- és roncsolásmentes anyagvizsgálati eljárások ismerete (MT2, PT2, UT2, VT2, anyagkeveredés-vizsgálat, keménységmérés vizsgálatok), CNC programok ismerete

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Full time

Published on 05.03.2021