SQA Hegesztőmérnök / Hegesztőtechnológus

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a körúti villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Ezek lesznek a feladataid:

  • Beszállítói reklamációk kezelése (8D riport kiértékelése)
  • Beszállítói első minták jóváhagyása, termékbevezetés
  • Kapcsolattartás a kiemelt beszállítóinkkal, valamint a társosztályokkal
  • Beszállítók mutatószámainak készítése, nyomon követése, akciók meghatározása azok javítására
  • Válogatások, utómunkák egyeztetése, selejtkezelés, anyagi kérdések tisztázása

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Felsőfokú műszaki, lehetőleg gépészmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Jártas vagy a hegesztés technológiában és IWT vagy IWE képzettséget szereztél
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásodat napi szinten szeretnéd alkalmazni
  • Többéves gyakorlati tapasztalatot szereztél minőségi technikák alkalmazásában (MSA, R&R, SPC, 5Why, Ishikawa stb.)
  • Fontos számodra szakmai fejlődésed és szívesen megvalósítod ötleteidet
  • Szívesen utazol magyar és külföldi beszállítókhoz

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • Németül is beszélsz
  • Dolgoztál már autóipari környezetben
  • Jártas vagy az SAP-ban

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Szakmailag felkészült vezetőkkel és kollégákkal dolgozhatsz együtt
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Felelősségi körrel arányos, versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag vár rád

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon és küldd el jelentkezésed!

További lehetőségeinket itt találod: https://knorr-bremse.karrierportal.hu/allasok

Budapest
Pest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 15.01.2021