Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás 2 műszakos munkarendben
  • Minőségügyi osztály támogatása
  • Válogatások indítása
  • SAP rendszer használata, adatok rögzítése

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • SAP ismeret
  • Angol nyelvtudás előny
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Két műszakos munkavégzés vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20/331-19-45-ös mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
, NAIH-85575/2015.)

SQA Auditor - Kecskemét

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
no work experience required
High school

Published on 03.08.2020