Sportközpont vezető

Country:

Hungary (+36) • Budapest

Description of position:

Budapesti sportközpontot üzemeltető Megbízónk számára keresünk operatív vezetőt.

Duties:

Feladatok: Budapesti sportközpont irányítása • a személyzet irányítása, szükség esetén cseréje, ezzel kapcsolatos felvételiztetés, stb. • munkarend/beosztás készítése, munkaidő nyilvántartás folyamatos ellenőrzése • a sportközpont edzőinek/oktatóinak irányítása • az órarend szerint meghirdetett csoportos órák személyzetének folyamatos biztosítása, értékelése, felügyelete • edzők, oktatók kiválasztása, szerződéskötési folyamat levezetése • a sportközpont forgalmával kapcsolatos elszámoltatás felügyelete/ellenőrzése • a sportközpont műszaki állapotának nyomon követése/fenntartásának biztosítása (a vezető feladata a műszaki riportolás a műszaki igazgató felé majd a leegyeztetett munkák megvalósulásának nyomonkövetése/számonkérése) • éves marketing tervek elkészítése, a tulajdonossal történő egyeztetése majd a kivitelezés nyomonkövetése • sportközpont beléptető- és értékesítő rendszerének felügyelete (A vezetőtől alapvető elvárás az informatikai rendszerek (beléptető rendszer/számlázás) működési elvének ismerete mely alapján szükséges a döntések meghozatala. IT ügyekben informatikai csapat nyújt támogatást.) • leltár felelősség. Ez kiterjed mind a sportközpontban található berendezések/eszközök, mind a sportközpont büféjében árusított termékekre • a leltárral kapcsolatos nyomon követés, folyamatos ellenőrzés, leltározás irányítása/levezetése (leltárok időpontjában, ellenőr jelenlétében) • a forgalmazott termékekkel kapcsolatos áruforgalom felügyelete (áruátvétel pontosságának ellenőrzése, készletvezetés megfelelősségének biztosítása, receptúra kezelés a helyben készített ételekről/italokról) • panaszkezelés • hatósági előírások, illetve ezeknek megfelelő nyilvántartások vezetésének betartatása (HACCP, adatvédelem, munkavédelem) • rendezvények szervezése/bonyolítása • hatósági ellenőrzések esetén az ellenőrzés során együttműködés a hatósággal • meghatározott kimutatások határidőre történő elkészítése

Requirements, skills:

Végzettség, tapasztalat: • minimum 3 év vezetői tapasztalat • végzettség: érettségi bizonyítvány • nyelvtudás: nem szükséges • személyiségi elvárások: csapat irányítási képesség, higgadtság, jó konfliktus kezelő képesség, dinamikus, agilis személyiség

Known languages:

Nem szükséges

Short company info:

Megbízónk egy évek óta sikeresen és gazdaságosan működő sportlétesítmény tulajdonosa. Célja a folyamatos megújulás és a magas színvonalú szolgáltatás biztosítása vendégeiknek.

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.pbs-job.hu/?pagetype=data_protection&menu_block=for_employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Budapest
Full time

Published on 18.06.2021