Similar jobs like this one

Sourcer gyakornok (HR) - IDBC - Br. 1500 Ft/óra

Keressük az IDBC recruitment csapatának legújabb tagjait!

FELADATOK

  • Az aktuális pozíciókra a legalkalmasabb jelöltek felkutatása (IT terület)
  • Adatbázis keresés, önéletrajz szűrés, jelöltek telefonos előszűrése, megkeresése
  • Jelölt kapcsolattartás, interjú...
Requirements:
  • Aktív, vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • HR vagy ahhoz köthető tanulmányok VAGY HR/Recruitment jellegű munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Kevesebb, mint 1 év van hátra a tanulmányokból
  • Érdeklődés a munkaerő-toborzás és -kiválasztás területe iránt
  • Érdeklődés és nyitottság az IT terület iránt
  • Nyitott és proaktív hozzáállás
  • Magabiztosan és hatékonyan kommunikáció
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Igény a fejlődésre, tanulásra
  • Erős közép szintű angol nyelvtudás
  • Heti minimum 30 órás kapacitás
Benefits:

MUNKAIDŐ

  • Hétköznap 9.00-17.00 óra között, heti min. 30 munkaóra

MUNKA IDŐTARTAMA

  • Hosszú távú lehetőség, szükség esetén szakmai gyakorlatot is igazolunk.

BRUTTÓ BÉR

  • 1500 Ft/óra
Qualities:
  • Heti több, mint 30 óra vállalása
Company details:

CÉG BEMUTATÁSA

Az IDBC két fő szolgáltatása:

IT Contracting

IT Contracting szolgáltatásukat elsősorban közepes és nagyvállalatok (bank, biztosítás, ICT, ipar) számára biztosítják, akik kiterjedt projekt portfolióval rendelkeznek, belső kapacitásaik mellé időszakosan, projektekben, ráfordítás alapon (T&M) igénybe vesznek külső szakértő erőforrásokat (projektvezető, üzleti elemző, rendszerszervező, teszt menedzser, szoftverfejlesztő és tesztelő pozíciókban).

Ez az együttműködési forma számtalan előnnyel jár ügyfelik számára: nincs adminisztratív teher, ezzel időt és pénzt spórolnak, hiszen az alvállalkozót érintő adminisztrációs feladatokat, szerződtetést, kifizetést, onboarding-ot és offboarding-ot az IDBC végzi el.

Recruitment szolgáltatások

Recruitment szolgáltatásuknak köszönhetően több, mint 10 000 informatikai szakembert érnek el Budapesten és Magyarország egész területén. Közvetítési munkájuk sikerdíjalapú, így az a cél, hogy mindig a legmegfelelőbb jelölteket találják meg az adott pozícióhoz, az ügyfélre bízva a kiválasztást.

Bővebb infó: https://idbc.hu/

Budapest
Apprenticeships
Secondary school

Published on 03.04.2022