Similar jobs like this one

Dinamikusan fejlődő, hústermékeket gyártó partnercégünk részére keresünk

Bábolnai termelőüzembe tapasztalt

Sorvezetőt

Feladatok

  • Minőségügyi szempontból ellenőrzi a termelési tevékenységet (a nyersanyagok kimérésétől a csomagolásig/betárolásig).
  • Ellenőrzi a takarítás hatékonyságát, biztosítja az üzem higiéniai szempontból megfelelő, termelésre kész állapotát. Szükség esetén mintavételt végez a termelési terület higiéniájának felügyeletére.
  • Gondoskodik a gyártás minőségügyi felügyeletéről. Biztosítja, hogy az adott műszakban legyártásra kerüljenek a termelési tervben meghatározott és a specifikációknak megfelelő minőségű termékek.
  • Gondoskodik a felügyelete alatt álló üzemrészre vonatkozó minőségi és élelmiszerbiztonsági követelmények maradéktalan betartásáról.
  • Az irányítása alatt álló dolgozók hatékony vezetése, a munkájuk szervezése, irányítása, ellenőrzése és számonkérése, a munkafegyelem betartása és betartatása.
  • Gondoskodik a beosztott munkakörben foglalkoztatott új dolgozók betanításáról. Beosztottjait a termelésben felmerülő feladatokra és a minőségi munkavégzésre oktatja.
  • Felügyeli a minőségellenőrzési folyamatok dokumentáltságát, ellenőrzi a dokumentációk megfelelőségét, naprakészségét. Vezeti a számára előírt dokumentációkat, elkészíti a termeléshez kapcsolódó jelentéseket. Ellátja a munkaköréből fakadó adminisztratív feladatokat.
  • Aktívan és hatékonyan részt vesz a termékfejlesztési, optimalizálási programokban.
  • Késztermékek ellenőrzése, minősítése.
  • Szükség esetén minőségellenőri (gyártóvonal) feladatok ellátása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Minőségügyi, minőségellenőrzési munkatapasztalat; minimum 2-3 év
  • Higiéniai, munkavédelmi, tűzvédelmi, és környezetvédelmi előírások ismerete.
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó vezetői és termelésirányítási képesség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Élelmiszeripari végzettség, munkatapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Szükséges nyelvtudás

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye

  • Bábolna

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a a "Jelentkezem" gombra kattintva

Sorvezető

Bábolna, 2943 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
2 years
Secondary school

Published on 01.09.2021