Sori technikus

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Műanyagipari termékek előállításához és összeszereléséhez szükséges mechatronikai eszközök karbantartása, hibaelhárítása,
  • Gyártást segítő új eszközök összeállításában való részvétel,
  • Karbantartás és készletnyilvántartás dokumentálása.

Elvárások:

  • Gépész vagy villamos területen szerzett középfokú végzettség,
  • Mechatronikai rendszerek és gyártósorok kiépítésében, karbantartásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő, egyedi megállapodáson alapuló bérezési feltételek,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc
Hajdú-Bihar
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 14.02.2021