Sofőrszolgálati munkatárs

Karrier a KNIGHT Sofőrszolgálatnál

A KNIGHT Sofőrszolgálat kollégákat keres,

Nappali személyi sofőr

munkakörbe.

Feladatok:

Leendő kollgánk ügyfeleink autóját mozgatja szervizbe, gumishoz,
végleges leadásra, vagy új autó kiadásra. Jellemzően napi 3-7 fuvar
realizálható, és a fuvarok közötti utazás közösségi közlekedéssel
megoldott. Fuvarok utáni adminisztráció.

Személyi sofőr elvárások:

  • érvényes B kategóriás jogosítvány,
  • minimum 3 éves vezetési gyakorlat,
  • PÁV (I, II, III) vizsga megléte előny,
  • előfizetéses mobiltelefon (a kapcsolattartáshoz),
  • a KRESZ kifogástalan ismerete,
  • magas szintű városismeret,
  • lehetőség szerint BUDAPESTI lakhely
  • rutin különböző típusú – leginkább automata váltójú – autók vezetésében,
  • minimum érettségi bizonyítvány,
  • jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • lehetőséget felsőkategóriás autók vezetési élményének átélésére,
  • fejlődést vezetéstechnikailag, a városismeret vonatkozásában,
  • normális, jó hangulatú csapatban dolgozhat,
  • nagy rutinnal és logikával átitatott munkaszervezés segíti a munkavégzésben,
  • változatos munkavégzést,
  • hosszú távú munkakapcsolatot.

Bérezés:

  • TELJES illetve részmunkaidős állást is kínálunk,
  • Nyugdíjasok, egyetemisták jelentkezését is várjuk,
  • FIX + teljesítményarányos bérezés,
  • telefon illetve utazási hozzájárulás.

Munkavégzés helye: változó, de leginkább budapesti és pest-megyei utakat teljesítünk.

Jelentkezés fényképes önéletrajz küldésével lehetséges, bérigény megjelölésével.

HR folyamatok kizárólag e-mail-en zajlanak a személyes találkozó
egyeztetéséig, ezért kérjünk Önöket, hogy érdeklődés esetén is email-ben
keressenek minket!

Köszönjük a megértését és várjuk a jelentkezését!

Budapest
Pest
Full time, Part time, Freelancer
no work experience required
High school

Published on 31.10.2020