SMT teszt technikus - Veszprém

SMT teszt technikus

Feladatok:

  • A tesztberendezés meghibásodása esetén a karbantartási feladatok ellátása
  • A tesztberendezés figyelése a potenciális hibák észlelése érdekében
  • A teszterek folyamatképességének fenntartása a műveleti utasítások alapján
  • A teszterek alkatrészeinek, egységeinek szerelése, feljavítása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • SMT területen szerzett tapasztalat
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Elektronikai alkatrész, áramköri ismeretek
  • Kapcsolási rajz olvasásának ismerete
  • Villamos mérés technikai ismeretek
  • Műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér, amely a műszakpótlékok mellett további karrierbónusszal egészül ki
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Modern munkaeszközök, munkakörülmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Veszprém
1 year

Published on 2020-02-17