SMT technikus - Zalaegerszeg

Feladatok:

  • SMT gyártás támogatása
  • SMT beültetőgépek finomhangolása
  • SPI, AOI programok finomhangolása
  • Odd-form gépek működésének támogatása, karbantartása
  • Folyamatdokumentáció készítése, karbantartása
  • Folyamatparaméterek figyelése, szükség esetén beavatkozás a gyártási folyamatba

Elvárások:

  • Minimum középfokú végettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Proaktivitás
  • 4 műszak vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalatod
  • Középfokú angol nyelvtudásod

A munkáltató ajánlata:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari termékgyártó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy a 03141@manatwork.hrszoftver.hu email címre!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Full time

Published on 21.07.2021