SMT karbantartó - Zalaegerszeg

Feladatok:

  • Termelési gépek, berendezések üzemeltetése
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése
  • Termelés támogatása
  • Kiadott feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás műszaki végzettség (mechanikai vagy elektromos)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki gondolkodásmód
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari termékgyártó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy a 03142@manatwork.hrszoftver.hu email címre!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Full time

Published on 21.07.2021