Similar jobs like this one

SMD gépkezelő operátor

  • A nyomtatott áramköri lapok gyártásának biztosítása
  • A telepített automata gépek folyamatos üzemeltetése, anyagellátása

Elvárások / Requirements

  • Középfokú iskolai végzettség + alapfokú angol nyelvtudás
  • 12 órás munkarend vállalása 2 műszakban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzésre való képesség
  • Túlóra vállalása
  • Előny: Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit nyújtunk / Benefits

  • Átlagosan elérhető havi jövedelem bruttó 240.000 Ft + műszakpótlék
  • Teljesítmény és jelenléti bónusz, havi szinten akár bruttó 50.000 Ft
  • Kulturált, tiszta munkakörnyezet
  • Ingyenes napi szintű melegétkezés
  • Ingyenes, klimatizált vállalati buszok, ami már az interjúra való bejutáshoz is igénybe vehető
  • Akár azonnali munkakezdés

Vigyél haza év végén egy ajándék 43'' LED TV-t, vagy annak az értékét!

További kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken kereshetsz bizalommal:

Telefon: +36 20/333-4450 +37/540-016

E-mail: jaszfenyszaru@trenkwalder.com

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!

Jászfényszaru, 5126 Magyarország
Full time

Published on 30.11.2021