Shop Assistant (Eladó)

Egy luxusórákat forgalmazó Partnerünk belvárosi nívós üzletébe keresünk talpraesett, barátságos és figyelmes Shop Assistant (Eladó) munkatársat.

Feladatkörök:

  • potenciális vásárlók magas szintű, professzionális kiszolgálása,
  • termékekkel kapcsolatos teljes körű tájékoztatás,
  • kiváló ügyfélkapcsolat kialakítása,
  • termékek fogadásban történő segítségnyújtás,
  • az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása,
  • kirakat rendezése,
  • napi nyitási és zárási feladatok ellátása,
  • POS tranzakciók, kassza kezelése.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • kedves, udvarias, segítőkész hozzáállás,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • ügyfél orientált szemléletmód,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás.

Egyéb információk:

  • munkaidő: heti 5 nap, hétfő-szombat között: H-P 10:30-18:30, SZO 12:00-18:00.

Amit kínálunk:

  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  • versenyképes jövedelem,
  • exkluzív munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.

Budapest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 2020-02-27