Sharepoint specialist

IT Specialista – Sharepoint területre

Partnerünk szálcement gyártásával foglalkozó dán cég, akik világszerte 5 gyártó üzemmel és 14 értékesítési irodával rendelkeznek. Nemzetközi környezet és folyamatos szakmai fejlődés jellemzi a vállalatot.

Pozíció azonosító: B122SF
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok

  • SharePoint tartalomkezelés, listák, alap beállítások elvégzése
  • SharePoint alkalmazások használati leírásainak elkészítése a felhasználók által megfogalmazott igények alapján
  • Teszt- és éles környezet előkészítésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Esetenként kódolási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Fejlesztői és/vagy SharePoint tanácsadói tapasztalat multinacionális környezetben
  • Sharepoint 2013 / 2016 és SharePoint Online verziók ismerete is
  • Aktív angol nyelvtudás

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • .Net fejlesztési tapasztalat

Mit kínál a cég

  • Nemzetközi projektek és csapat
  • Dán kultúra
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Benzintámogatás, Cafetéria

Komárom-Esztergom
Full time
1 year
Vocational school

Published on 2020-02-27