Senior Windows Szerver Rendszermérnök

Poli Computer PC Kft. Az informatikai szolgáltatások és kereskedelem terén 20 éve sikeresen működő és fejlődő cégünk keresi a csapatába a következő jelöltet, budapesti munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Microsoft szerverek (partner, céges) támogatása
  • Microsoft szerverek és rendszerek tervezése
  • A megtervezett rendszerek telepítése, testre szabása, finomhangolása
  • Hardver technológiákkal, infrastruktúrával kapcsolatos egyéb rendszermérnöki feladatok ellátása
  • Rendszertervezés, konfigurálás
  • Implementáció
  • Dokumentálás
  • Hibakeresés, problémák megoldása
  • Ajánlatok műszaki tartalmának összeállítása
  • Ügyfelekkel történő szakmai konzultáció
  • Üzemeltetés támogatás

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Az alábbi területek ismerete:
    • Windows Server
    • Active Directory
    • Exchange Server
    • SQL
    • Sharepoint
    • Office 365
    • Azure
    • Hyper-V
    • VMware
  • Szerver, storage, SAN területek ismerete
  • Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség, továbbá a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képessége
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • MCSE vizsga megléte

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Stabil munkahely
  • Céges notebook, telefon

A jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát a nettó fizetési igénye megjelölésével.

Munkavégzés helye:

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 21.11.2020