SENIOR TERMELÉSTERVEZŐ (16-0974)
pozícióba.

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR TERMELÉSTERVEZŐ

(16-0974)

pozícióba.

Feladatok:

  • 5-6 fő termelés programozó fejlesztése, ellenőrzése, oktatása, szakmai támogatása,
  • Termelésvezetőnek való folyamatos riportálási kötelezettség,
  • A termelés tervezés főbb szabályainak meghatározása,
  • Ügyfelek igényeinek és a termelés kapacitásainak elemzése,
  • Termelés tervezés lehetséges kockázatainak elemzése, kezelése,
  • Külföldi delegációk fogadása, rendszeres találkozókon való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Termelés tervezés területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil nemzetközi háttér,
  • Amerikai céges kultúra,
  • Béren kívüli juttatási csomag,
  • Dinamikusan fejlődő háttér.

A munkavégzés helye: Pest megye keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0974”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 14.10.2021